Ministerstwo
PODCASTY

Ministerstwo

W dzisiejszym 82 podcaście króciutko, dziwnym głosem aby zwrócić uwagę słuchacza, opowiadam o grupie Ministerstwo Pozytywnych Chwil, której zmieniłam nazwę już tydzień po publikacji tego wpisu. Kobieta zmienną jest hihi

Kochani!
Powstała grupa, wiem, że kolejna do miliona grup na facebooku ale to taki nasz Klub. Grupa wsparcia. No bo spójrzcie. Kto ma w grupie Ambasadorkę za gospodynię? No kto? No tylko czytelnicy Comunicullum przecież!

Będzie mi ogromnie miło, kiedy odpowiecie na kilka pytań i dołączycie do społeczności, która będzie budowała się na waszych oczach.
Nie przegapcie okazji tworzenia całkiem nowej i totalnie pozytywnej grupy.

Zgadzam się, że prośby o dołączenie dostajemy z różnych grup i to codziennie, ale przecież niecodziennie do takiej pozytywnej!
Jak już zrobimy sobie włosy na jednej, makijaż na drugiej, powymieniamy informacjami na trzeciej i rozwiniemy prawidłowo na kolejnej, będziemy wspólnie tworzyć nasz Klub. Nasze Ministerstwo.

Nie tak dawno prowadziłam tylko podcast. Zaraz potem stronę na facebooku. Następnie stronę internetową – bloga i teraz czas na grupę i lajwy. Spotkanie na żywo ze słuchaczami i czytelnikami tak jak zawsze marzyłam.
Będziecie tam ze mną?
Oczywiście, że będziecie. : )

Od zawsze przyświeca mi idea, że o złych rzeczach i tragediach zawsze będzie miał mnie kto poinformować, a niewielu ludzi uczy pozytywnego myślenia, rozświetla ścieżkę życia, dopinguje, motywuje, po prostu jest.

Może kiedyś z nadmiaru bodźców będę się leczyć pod drzewem w lesie, ale póki co,
Ahoj przygodo!
Życia szkoda na strachy!

Zameldujcie się w grupie i dzielcie dobrem.

Wracajcie często do podcastów i czujcie jak w gościach, bo jak to mawia moja cioteczka Ewa, u siebie trzeba myć naczynia a w gościach dostajesz ciasteczko, kawkę i herbatkę 🙂

Pozdrawiam Was cieplutko,
i spotykamy się w grupie!

A tutaj podcast

Blogerka, podcasterka, samozwańcza ambasadorka radości i optymizmu. Entuzjastycznie nastawiona do życia, z głową pełną marzeń i szaloną wyobraźnią. Piszę dla Was nostalgiczne, melancholijne listy mając nadzieję, że będą miały działanie terapeutyczne. Nagrywam pełne ciepłej energii podcasty, które zmiękczają rzeczywistość. Bardzo miło mi Cię gościć w Ambasadzie Comunicullum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *