Wolność
PODCASTY

Wolność…

Wolność to radość z prostych rzeczy.
To kolekcjonowanie ulotnych chwil, ciepłych spojrzeń i uśmiechów.
To tu i teraz.
Zapach wiatru, gęstość chmur, krople deszczu…

Co sprawia, że czujesz się wolna? Czy jest to szum morza, otwarta przestrzeń, czy możliwość podróży jeszcze bardziej dalekich, jeszcze bardziej ciekawych?
A może jest to możliwość zaszycia się w pokoju z książką sam na sam?
W dzisiejszym 79 odcinku podcastu opowiadam o poczuciu wolności, takim prostym. Czystym. O możliwości przejścia się bezpiecznie po lesie wzdłuż jeziora, czy powiew świeżego powietrza.
Dlaczego akurat wolność jest dzisiejszym tematem? Dlatego, że bardzo mi jej brakowało. Świadomości, że mogę decydować gdzie jadę, co robię i jak spędzam czas z rodziną i oczywiście kto mi towarzyszy. Wydaje się, że to niewiele, ale jakże potężną różnicę powoduje co dnia.

Chociaż jestem szczęśliwa, z pewnością ten element układanki mojego życia cenię najbardziej. Jesteśmy takimi szczęściarzami mogąc żyć tu i teraz. W tym świecie, niewątpliwie najbezpieczniejszym i wolnym. Choć każdy odczuwa to inaczej, ja czuję się wolna i bezpieczna, ponieważ codziennie z uporem pracuję nad tym aby tak właśnie się czuć.

Mam nadzieję, że ty też, choć trochę, masz tej wolności w sobie. Starasz się codziennie, aby czuć się bardziej swobodną, spójną, wolną i szczęśliwą wersją siebie.

Na koniec posłuchaj proszę 7 minut o wolności, może poprawi Ci to humor, albo zainspiruje do szukania tych momentów w życiu, które dają Ci czystą radość.

W imieniu Ambasady Comunicullum
Twoja Marta

Dziękuję, że jesteś.

A może chciałbyś posłuchać co zdażyło się chociażby 20go maja 2020
https://comunicullum.com/2020/05/podcast-76/

Zamelduj się też czasem na Facebooku proszę
https://www.facebook.com/Comunicullum-117029546373028

Blogerka, podcasterka, samozwańcza ambasadorka radości i optymizmu. Entuzjastycznie nastawiona do życia, z głową pełną marzeń i szaloną wyobraźnią. Piszę dla Was nostalgiczne, melancholijne listy mając nadzieję, że będą miały działanie terapeutyczne. Nagrywam pełne ciepłej energii podcasty, które zmiękczają rzeczywistość. Bardzo miło mi Cię gościć w Ambasadzie Comunicullum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *