PODCASTY

Zaczynamy!

Długo się zastanawiałam, czy w moim internetowym domu zaprosić Cię najpierw do podcastu znakomicie pierwszego, czy do podcastu najnowszego.

Postanowiłam przeplatać : ) Zacznę od pierwszego, gdyż chciałabym Ci pokazać całą drogę i ile pracy włożyłam w moje nagrywanie. Przedstawiać Ci tu pomysły, które przychodziły mi do głowy po drodze i dlaczego właśnie takie tematy podejmowałam. A następnie najnowszy odcinek, abyś była na bieżąco z treścią. Chciałabym też, abyś poczuła się częścią tego projektu i przeszła ze mną jeszcze raz cały ten proces. Nad podcastami pracuję od października 2019 roku, wciąż się ucząc i dalej czując gdzieś na początku tej przygody. Tym bardziej nie chciałabym całej tej pracy przykryć kocem zapomnienia. Jeżeli uznasz, że chcesz posłuchać więcej, nie czekaj na wpisy! Słuchaj ile uszy pozwolą na popularnych aplikacjach do podcastów. A na bloga wracaj systematycznie po opowieści i transkrypty.

Baw się dobrze słuchając!

Może przyda Ci się jakaś wskazówka i też, choćby dla frajdy, postanowisz się nagrywać?

W imieniu Ambasady Comunicullum

Twoja Marta

Blogerka, podcasterka, samozwańcza ambasadorka radości i optymizmu. Entuzjastycznie nastawiona do życia, z głową pełną marzeń i szaloną wyobraźnią. Piszę dla Was nostalgiczne, melancholijne listy mając nadzieję, że będą miały działanie terapeutyczne. Nagrywam pełne ciepłej energii podcasty, które zmiękczają rzeczywistość. Bardzo miło mi Cię gościć w Ambasadzie Comunicullum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *