PODCASTY

Podcast 76

Hej hej!

W dzisiejszym odcinku o różnicach, pokoleniowych. W takiej super mini wersji.
Nie zdawałam sobie sprawy, że uzależnienie od telefonu jest aż tak silne, dopóki nie spotkałam pewnej grupy nastolatków. Opowiedziałam o tym, oczywiście po swojemu, mając nadzieję, że będzie nas coraz mniej. Zwłaszcza po tylu miesiącach izolacji. Każdy z nas będzie chciał, ot chociażby, trzymać stopy w trawie albo w piasku i buzię skierować ku słońcu. I zastygnąć w tej pozycji, dopóki nie zachce nam się siku. : )
Albo z rozkoszą poczytamy, plecami oparci o drzewo. Czy pójdziemy na najdłuższy spacer w tym roku, nie ograniczeni do kilku kilometrów od domu…
Nie dajmy się i dbajmy o siebie i najbliższych! Oderwijmy czasem oczy od monitorów i, chociażby, pogapmy się w horyzont…

Na balkonie mamy nadal ptaki-szpaki, doszedł jeszcze syf do ogarnięcia. Ale dalej uważam, że to moje zwierzątka i krzywdy nie zamierzam zrobić : )

I dostałam wczoraj jeden z najpiękniejszych komentarzy. I się popłakałam ze wzruszenia. Mi się zawsze broda trzęsie przy takich potężnych komplementach.

I po każdej recenzji szaleję z nadmiaru endorfin. I każda jest najlepsza, dopóki nie pojawi się kolejna “najlepsza recenzja pod słońcem”. Nie wahaj się, jeżeli masz ochotę napisać mi coś o mojej pracy, albo coś miłego. Czy w ogóle cieszysz się, że jesteś zameldowana/ny w Ambasadzie? Pole “recenzja” jest do twojej dyspozycji. Wskakuj na fanpage i recenzuj z serca. Tak jak ja z sercem pracuję.

Witam w Ambasadzie wszystkich nowych zwiedzających!
Oby Wam się miło spędzało czas. Zameldujcie się czasem, komentarzem, pod którymkolwiek z wpisów na blogu. Będę wiedziała, że naprawdę tutaj zaglądacie.

Pozdrawiam cieplutko.

W imieniu Ambasady Comunicullum
Wasza Marta

Blogerka, podcasterka, samozwańcza ambasadorka radości i optymizmu. Entuzjastycznie nastawiona do życia, z głową pełną marzeń i szaloną wyobraźnią. Piszę dla Was nostalgiczne, melancholijne listy mając nadzieję, że będą miały działanie terapeutyczne. Nagrywam pełne ciepłej energii podcasty, które zmiękczają rzeczywistość. Bardzo miło mi Cię gościć w Ambasadzie Comunicullum.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *