podcast
PODCASTY

Podcast 3

Cześć!
Podcast trzeci z 16 Października 2019 roku, w którym cofam się do czasów studiów. Jest to pierwszy odcinek z tej serii. O początkach w Zielonej Górze, parapetówie oblanej winem Paradiso Blanco z Biedronki, Mokate Cappucino i pierwszym wynajmowanym z koleżankami pokoju. Całość serii podcastów o studiach oparłam na swoim ukochanym pamiętniku z pierwszego roku. Odsyłam na Facebook Fanpage po więcej zdjęć. A jest ich tam całe mnóstwo! I zdjęcie pamiętnika także https://www.facebook.com/photo/?fbid=121223212620328&set=a.121223155953667

Otworzyć i przeczytać taki pamiętnik po 18 latach to było ogromne przeżycie. Wciąż na nowo przeżywam opisane tam przygody. Kiedy nagrywałam podcast od poniedziałku do piątku, środy były na odcinek z tej serii. Nazbierało się ich kilka zatem. Mam nawet wiernych słuchaczy tej serii, i z tego miejsca szalenie im dziękuję. Mam nadzieję, że będzie Wam się słuchało tak samo dobrze jak mi się opowiadało. Pamiętajcie również, że z podcastu płynie do słuchacza energia, więc odbiór treści jest zupełnie inny. Można zamknąć oczy i niemal pobyć ze mną. Polecam.

Może się też zdarzyć, że żadnego z moich podcastów jeszcze nie słuchałaś. Zachęcam gorąco. Przesłuchaj kilku, z różnych okresów czasu, może po tych dziewięciu miesiącach pracy znajdziesz coś dla siebie? Starałam się jak mogłam, aby przekazywać różne treści w moich utworach. Tak aby mogły trafić do większej grupy słuchaczy i żeby każdy znalazł coś dla siebie.
Jeżeli uznasz te podcasty za całkiem spoko, skomentuj proszę. Zajmie Ci to chwilkę a mnie uskrzydli. Możesz się także dzielić. Miejsca w Ambasadzie nie zabraknie

Wciąż niezmiernie mi miło, że poświęcasz czas na mojej stronie. Dziękuję i baw się dobrze!

W imieniu Ambasady Comunicullum
Twoja Marta

Ps. Spisane podcasty zawsze zostawiam w formacie *pdf pod odcinkiem.
Posłuchajcie i do usłyszenia!

I transkrypt na wyczesanym papierze tu: https://comunicullum.com/wp-content/uploads/2020/05/3-Transkrypt.pdf

Blogerka, podcasterka, samozwańcza ambasadorka radości i optymizmu. Entuzjastycznie nastawiona do życia, z głową pełną marzeń i szaloną wyobraźnią. Piszę dla Was nostalgiczne, melancholijne listy mając nadzieję, że będą miały działanie terapeutyczne. Nagrywam pełne ciepłej energii podcasty, które zmiękczają rzeczywistość. Bardzo miło mi Cię gościć w Ambasadzie Comunicullum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *