PODCASTY

Podcast 2

Cześć!
Odcinek drugi z 15 Października 2019 roku.
Umówmy się, że nagrywałam to po lampce wina albo piwach dwóch, hi hi. Tak to brzmi i tak się mniej więcej czuję jak mi endorfiny zalewają zwoje odpowiedzialne za myślenie, a radość wyprzedza słowa. Miałam ogromną frajdę w przepisywaniu tego zlepku słów. Proszę o wyrozumiałość i przymknięcie uszu. I absolutnie nie oceniać mnie przez pryzmat spontanicznych pierwszych podkastów, proszę! Ha ha ha. Początki są różne. Teraz już wiem, że jak piszę, to myślę, wychodzą teksty nostalgiczne, melancholijne i płynnie się je czyta. Kiedy mówię, lepiej jest mnie najpierw przesłuchać i odebrać energię bardziej niż słowa, a następnie przeczytać dedykowane podcastowi transkrypty, które służą mi w organizacji treści. Nagrania moje są ogromnie spontaniczne i faktycznie, tak mówię przy ognisku, jak już nie kontroluję, szczęśliwa, co z moich ust wypływa.
A tak przy okazji. Zupełnie się nie spodziewałam, że ktoś oprócz bliskich mi osób, będzie mnie słuchał. Pierwsze podcasty nagrywałam dla najbliższych, żeby mnie posłuchali, bo życie pędzi i nie zawsze mamy czas w tym samym momencie, żeby ze sobą porozmawiać. A tu… Niespodzianka! Wciąż niezmiernie mi miło, że poświęcasz czas na mojej stronie. Dziękuję i baw się dobrze!

W imieniu Ambasady Comunicullum
Twoja Marta

Ps. Poprawka do Podcastu. W Polsce znana jest nazwa Kanał La Manche, opisująca kanał morski oddzielający Wielką Brytanię od kontynentalnej części Europy. Brytyjczycy nazywają go English Channel, bo oni wszystko nazywają po swojemu. A Channel Islands to oczywiście wyspy położone na tym właśnie kanale. Dziękuję za wyrozumiałość. Kolejny dowód, że trzeba myśleć zanim się coś “chlapnie” : )

Ps.2 Spisane nagranie zostawiam w formacie *pdf pod podcastem.
Posłuchajcie i do usłyszenia!

I transkrypt na wyczesanym papierze tu: https://comunicullum.com/wp-content/uploads/2020/05/Podcast-2-Transkrypt.pdf

Blogerka, podcasterka, samozwańcza ambasadorka radości i optymizmu. Entuzjastycznie nastawiona do życia, z głową pełną marzeń i szaloną wyobraźnią. Piszę dla Was nostalgiczne, melancholijne listy mając nadzieję, że będą miały działanie terapeutyczne. Nagrywam pełne ciepłej energii podcasty, które zmiękczają rzeczywistość. Bardzo miło mi Cię gościć w Ambasadzie Comunicullum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *