PODCASTY

Podcast 1

I oto, z bardzo dużym lękiem przed krytyką, udostępniam Wam pierwszy mój podcast. Taki przesłuchany milion razy, bez jingla jeszcze i surowy. Dla tych z Was, które nie miały mnie okazji jeszcze posłuchać albo zaczęły od najnowszego odcinka.

Swoją przygodę z podcastami zaczęłam w październiku 2019 roku. Wszystkie one są zgromadzone na soundcloud i można odsłuchać je w popularnych aplikacjach. Podcasty te były i są dla mnie terapią, która sprawia mi ogromną frajdę. Oczyszczam się z bzdurek, zmiękczam w nich rzeczywistość, jestem sobą taką, jaką byłabym siedząc z Tobą przy ognisku albo przy kawie. Nagrywanie tych podcastów i akceptacja własnego głosu to było wyzwanie nie powiem. Ale satysfakcja z pracy przeogromna.

Teraz zaczęłam, z pomocą mistrzyni transkryptów Klaudyny Maciąg https://klaudynamaciag.pl/, spisywać jeden odcinek po drugim. Więc dla tych z Was które wolą mnie czytać niż słuchać udostępniam wersję spisaną pod podcastem.

Mam nadzieję, że wspaniale będzie Ci się słuchało.

Wpadnij na Facebooka, weź kawkę i odwiedź mnie na Instagramie, jeżeli masz ochotę poznać mnie bliżej albo po prostu zajrzyj z ciekawości jak wygląda moja facjata z różnych ujęć : )

Zapraszam!

A teraz czas na pierwszy podcast i transkrypt… też pierwszy…

A tutaj transkrypt w formacie PDF. https://comunicullum.com/wp-content/uploads/2020/05/Podcast-1-Transkrypt.pdf

PS. Powiem Ci, że jeżeli chodzi o podcasty to lepiej się mnie słucha niż czyta. Ale papier firmowy do transkryptów mam wyczesany. Sama lepiłam hihi.

Pozdrawiam cieplutko.

W imieniu Ambasady Comunicullum

Twoja Marta

Blogerka, podcasterka, samozwańcza ambasadorka radości i optymizmu. Entuzjastycznie nastawiona do życia, z głową pełną marzeń i szaloną wyobraźnią. Piszę dla Was nostalgiczne, melancholijne listy mając nadzieję, że będą miały działanie terapeutyczne. Nagrywam pełne ciepłej energii podcasty, które zmiękczają rzeczywistość. Bardzo miło mi Cię gościć w Ambasadzie Comunicullum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *