77
PODCASTY

77 podcastów mocy.

Cześć! Witajcie.
Jak co środę, kolejny odcinek. Tytuł podcastu numer 77 ‘Małe gesty miłości’.

W dzisiejszym odcinku w niecałe 10 minut opowiem Wam o miłości. Ale takiej nieoczywistej. Co robię aby czuć się kochaną. Jakie spełniam warunki, aby wszystko wokół mnie czuło się czule zaopiekowane. Dosłownie kilka minut, a może nasunie Wam się jakaś refleksja? Podzielcie się proszę. Każdy z nas pragnie miłości. W środku nas jest takie miejsce, które wypełnione tworzy nas szczęśliwymi i spełnionymi.

Zacznijmy od siebie. Od małych gestów uznania i szacunku. Potem powoli troska i kochanie, aż przyjdzie miłość. I objawi się w ciekawej formie. I to nie zawsze jest książę na białym koniu.
Niewątpliwie temat szeroki, być może mogłabym o nim nagrywać odcinki częściej.

Już na 77 swoich autorskich sposobów przekazałam Wam subiektywny obraz świata poprzez podcast. Odkrywam w nim siebie, swoją moc i zarażam, abyście skorzystali jak najpełniej. Ufam, że cząstka tych refleksji zasiała w Was ziarno zmian. Dlatego co tydzień zapraszam na kawkę, na moment śmiechu, łyżkę optymizmu, często chwilę refleksji. Korzystajcie!

Wierzę, że przypomnienie co jakiś czas zasad miłości nam wszystkim się przyda, ponieważ ktoś kiedyś powiedział, że ‘od samego chcenia, nic się nie zmienia’. Może to byłam Ja? Uwierzyłam w pewnym momencie, dawno, dawno temu, że z chwilą kiedy oddaję te właśnie małe gesty, bez czekania na rewanż, na zwrot, na wdzięczność dzieje się magia. Właśnie wtedy pojawia się to oczekiwane uczucie ‘nie wiadomo skąd’ i wypełnia nas całą mocą. I o tym jest dzisiaj ten podcast, króciutko.

Podsumowując. Do kolejnej kawki włącz sobie, proszę ‘chwilę refleksji’ i łyżkę optymizmu. Z pewnością poczujesz, że chcesz się podzielić refleksją, Ambasada jest otwarta dla Ciebie zawsze! Wpadnij na chwilę na Fanpage https://www.facebook.com/Comunicullum-117029546373028/ i rozgość się.

Zapraszam cieplutko.

W imieniu Ambasady Comunicullum
Twoja Marta

Na koniec transkrypt na wyczesanym papierze o tu: https://comunicullum.com/wp-content/uploads/2020/05/Transkrypt.pdf

Blogerka, podcasterka, samozwańcza ambasadorka radości i optymizmu. Entuzjastycznie nastawiona do życia, z głową pełną marzeń i szaloną wyobraźnią. Piszę dla Was nostalgiczne, melancholijne listy mając nadzieję, że będą miały działanie terapeutyczne. Nagrywam pełne ciepłej energii podcasty, które zmiękczają rzeczywistość. Bardzo miło mi Cię gościć w Ambasadzie Comunicullum.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *